Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Aktualności, wydarzenia, sukcesy...


30.05.2018

Zapraszamy ♥ 1 czerwca w Świętochłowicach na terenie OSiR SKAŁKA w Parku Linowym odbędzie się piknik charytatywny dla naszego podopiecznego, 8-letniego Szymona  ♥

25.05.2018

Dzięki wspaniałej organizacji Przedszkola Miriada z Bytomia odbył się Festyn dla naszego podopiecznego Szymona Motala. Jako Fundacja Pomóc Więcej zostaliśmy jednymi z wielu partnerów tej imprezy - dziękujemy ♥ Dziękujemy też wszystkim naszym Wolontariuszom za udział w tym wydarzeniu ♥ Udało się uzbierać 8376,50 zł !!!

18.05.2018

Zapraszamy na Festyn dla naszego podopiecznego Szymona Motala ♥

13.04.2018

W tym roku ponownie jako Fundacja Pomóc Więcej oraz Stowarzyszenie na rzecz autyzmu Kokardka współorganizowaliśmy Śląski Szlak z Autyzmem. Tym razem trasa przebiegała od UM Chorzów, przez UM Świętochłowice i kończyła się w MDK Świętochłowice. Dużo więcej organizacji oraz instytucji dołączyło do Szlaku z czego bardzo się cieszymy, bo dzięki Wam Szlak zyskał większy rozgłos i większe możliwości w zorganizowaniu atrakcji w tym dniu wraz ze sprawnym zabezpieczeniem całego wydarzenia dzięki Policji, Straży Miejskiej i MPUK Świętochłowice.
Zwiększanie świadomości i wrażliwości społecznej na temat osób zmagających się z autyzmem jest dla nas bardzo ważne. Dziękujemy wszystkim Współorganizatorom oraz Uczestnikom. Bardzo też dziękujemy za objęcie Honorowym Patronatem tego wydarzenia Prezydentowi Miasta Chorzów Andrzejowi Kotali, Prezydentowi Miasta Świętochłowice Dawidowi Kostempskiemu oraz Europosłowi Markowi Plurze.

18.03.2018

Kolejna edycja Amatorskiej Ligi MMA, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1 połączona ze zbiórką pieniężną dla naszego podopiecznego Bartusia Paligi. Bardzo dziękujemy Krzysztofowi Kiełkowskiemu za możliwość przeprowadzenia zbiórki pieniężnej dla Bartusia Paligi, Firmie Kaufland Kleszczów za przekazanie słodyczy, za wypieki - Emila&Kristof, Olga Kaczmarek, Bar Oaza, Klaudia Pakusa, Piekarnia Ziarenko ♥ niezastąpionym Wolontariuszom - Elwirze, Ewie, Ani, Sandrze, Magdalenie, Julii, Natalii, Angelice ♥ Zebraliśmy 1499,75 zł dla Bartusia ♥

05.03.2018

Dziękujemy Drukarni JANIS druk ze Świętochłowic ♥ Za ogromny wkład w akcję dla Vanessy ♥ Dzięki JANIS druk mamy m.in. ulotki, plakaty, naklejki na skarbonki - całkowicie za darmo ♥

04.03.2018

II edycja Moto Ice Show w Świętochłowicach, kolejny raz wydarzenie to dodatkowo zyskało miano akcji charytatywnej, z której dochód zostanie przekazany dla naszego podopiecznego Bartka. Dziękujemy organizatorom! Dziękujemy też jak zawsze naszym wolontariuszom, że są gotowi na akcję w każdą pogodę i bezinteresownie poświęcają swój czas dla potrzebujących! Zebraliśmy 2.380,70 zł 

25.02.2018

Bieg charytatywny dla Vanessy na Skałce pod patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice Dawida Kostempskiego. Ponadto: Taxi Offroad i Charytatywny Kulig. Ogromne zaangażowanie Wszystkich Pomocników Vanessy ze Świętochłowic oraz innych miast, ludzi o Wielkich Sercach! Po przeliczeniu skarbonek z dzisiejszych wydarzeń na OSiR Skałka uzyskaliśmy kwotę: 20.237,41 zł !!!

24.02.2018

Koncert charytatywny "Świętochłowiczanie dla Vanessy" w CKŚ Zgoda pod patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice Dawida Kostempskiego. Dziękujemy Wszystkim serdecznie za tak ogromne zaangażowanie! Wystąpili: Żeton, Dono, De Silvers, Marcin Kindla, Long & Junior. Dodatkowo: pokazy Flair w wykonaniu Krzysztofa Drabika.

24.02.2018

Maraton dla Vanesski w CKŚ Zgoda pod patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice Dawida Kostempskiego. Dziękujemy Wszystkim serdecznie za tak ogromne zaangażowanie! Świętochłowiczanie dla Vanessy!

22.02.2018

W Horyzoncie pełna mobilizacja wolontariuszy dla akcji dla Vanessy - naszej podopiecznej ze Świętochłowic, chorej na glejaka. Horyzont stał się centralą główną działań pomocowych w tej sprawie.

09.02.2018

W Centrum powstaje nowe stanowisko do prac krawieckich z którego skorzystają opiekunowie naszych podopiecznych oraz wolontariusze. Jest to wspaniały pomysł do aktywizacji tych osób, a dodatkowo pomoże nam w produkcji rękodzieła na kiermasze. Bardzo dziękujemy Panu Wojtkowi Kucharczykowi ♥ za sprzęt na którym mamy możliwość pracy.

20.01.2018

Dziś na boisku Orlik przy OSIR Skałka odbył się charytatywny turniej piłki nożnej, gdzie cały uzyskany zysk zostanie przeznaczony na rzecz naszej podopiecznej Vanessy Walusz. Jutro finały i oczywiście nie może braknąć drużyny Pomóc Więcej, której udało się dostać do finału :) Dziękujemy Wszystkim drużynom za zaangażowanie i wspaniałą grę, bo każdy z Was przyczynił się do czegoś dobrego!

05.01.2018

Zapraszamy!!! Turniej organizowany przez Playarena Chorzów i Bielsko Biała, Fundacja Pomóc Więcej jest współorganizatorem oraz bierze czynny udział jako Drużyna Pomóc Więcej ♥

09.12.2017

Dziś do Centrum przyleciały Elfy z Mikołajem ♥ Nasi podopieczni z okolicy mogli odebrać prezenty prosto z rąk Mikołaja, w oprawie muzycznej naszych muzyków ♥ Fotorelacja

24.11.2017

Dziękujemy Wszystkim Wolontariuszom Fundacji Pomóc Więcej, Stowarzyszenia na rzecz autyzmu Kokardka i Fundacji Dr Clown za wsparcie i pomoc w organizacji Pierwszego Wernisażu Plastyczno-Artystycznego w Świętochłowicach ♥ Dziękujemy Wszystkim Artystom, którzy śpiewali, tańczyli i grali ♥ Dziękujemy Wspaniałym Gościom za przybycie, wspólną zabawę i wsparcie naszego Centrum Horyzont poprzez zakup prac naszych podopiecznych i ozdób świątecznych. Bardzo dziękujemy ♥ ♥

21.11.2017

Zapraszamy serdecznie na pierwszy wernisaż "Pojąć niepojęte, czyli kiedy w sercu rodzi się sztuka" poświęcony pracy plastyczno - artystycznej naszych podopiecznych z Centrum Terapii i Edukacji Horyzont w Świętochłowicach. Wernisaż połączony będzie z aukcją charytatywną z możliwością wylicytowania prac podopiecznych, a uzyskana kwota zostanie przekazana na terapię. W czasie wernisażu będzie dużo atrakcji między innymi: kiermasz świąteczny, wystawa prac podopiecznych, występy muzyczne - zespołów i solistów (niespodzianka) oraz na zakończenie występ naszego nowego projektu czyli zespołu integracyjno terapeutycznego "Jestem Tu" ♥ Zapraszamy 24 listopada o godz. 17.00 do MDK ul. Harcerska 1 w Świętochłowicach.

19.11.2017

Dziękujemy Serdecznie Zespołowi Kruk oraz Krzysiowi za przekazanie naszemu Fundacyjnemu Zespołowi "Jestem Tu" instrumentów perkusyjnych :) Jesteście Wielcy !!!

02.10.2017

Przy centrum powstaje zespół muzyczny składający się z terapeutów i podopiecznych pod nazwą "Jestem Tu"

06.09.2017

Spotkała nas niesamowita niespodzianka ♥ Do oddziału Fundacji w Świętochłowicach przyjechało małżeństwo Magdalena i Mateusz, którzy postanowili nam pomóc ♥ Postanowili, że zamiast kwiatów na ślubie chcą zrobić zbiórkę na doposażenie naszego Centrum Terapii ♥ Razem postanowiliśmy, że zakupimy nowy piec C.O. Bardzo Wielki gest z ich strony i wspaniały początek ich przygody życia. Bardzo, Bardzo Dziękujemy ♥ i życzymy Szczęścia na nowej drodze życia!

05.07.2017

Zapraszamy 8 lipca na Warsztaty Artystyczne i 14 lipca na Festyn Charytatywny dla jednego z naszych podopiecznych Tomka Waśko ze Świętochłowic, któremu chcemy pomóc w powrocie do zdrowia. Oba wydarzenia pod jedną wspólną nazwą "Wszyscy Razem, Wszyscy Równi"

06.06.2017

Dziękujemy Pani Ewie Kamińskiej za udział w konkursie facebookowym na najlepszą nazwę dla naszego Centrum! Dzięki Pani Centrum Terapii i Edukacji zaistniało jako HORYZONT ♥

06.06.2017

Dziękujemy Stowarzyszeniu "Podajmy Sobie Ręce" za przekazanie sprzętu typu Atlas, który posłuży nam w ciągłej rehabilitacji w Centrum Horyzont ♥

25.04.2017

Uczestniczyliśmy w Pierwszym Śląskim Szlaku z Autyzmem w Chorzowie. Marsz rozpoczął się o godzinie 11.00, wyruszyliśmy z Rynku w stronę Szybu Prezydent. Na miejscu czekało wiele atrakcji. Wypuściliśmy też niebieskie balony do nieba. Każdy, kto chciał dowiedzieć się więcej o autyzmie lub podzielić się własnym doświadczeniem, mógł przyjść do punktu informacyjnego i porozmawiać z rodzicami dzieci autystycznych lub przedstawicielami organizacji pozarządowych. Organizatorami tego wydarzenia byli: Stowarzyszenie Nowoczesny Chorzów, Fundacja Pomóc Więcej, Fundacja Spectrum Liberi, Stowarzyszenie na rzecz autyzmu Kokardka, Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Niebieski Zakątek” oraz Centrum Integracji Międzypokoleniowej, pod honorowymi patronatami Prezydenta miasta Chorzowa oraz Europosła Pana Marka Plury.

03.04.2017

Wraz z Fundacją Spectrum Liberi oraz Stowarzyszeniem na rzecz autyzmu KOKARDKA rozpoczęliśmy kwietniowy miesiąc szerzenia wiedzy na temat Autyzmu spotkaniem w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Świętochłowicach, gdzie poprowadziliśmy wspólnie prelekcję dla dzieci oraz rodziców i pedagogów. Na koniec uczniowie wypuścili niebieskie balony do nieba. Bardzo dziękujemy Dyrektorowi oraz Nauczycielom SPS nr 10 za zaproszenie i współudział w wydarzeniu oraz wolontariuszom Klaudii, Markowi i Dorocie za pomoc.

05.02.2017

W Świętochłowicach na Basenie Ekologicznym OSiR Skałka, Świętochłowicki Klub Morsów Harciole bił rekord we wspólnym morsowaniu. Przy okazji tego wydarzenia Fundacja Pomóc Więcej przeprowadziła zbiórkę na terapie dla podopiecznych, które odbywają się w naszym Centrum Terapii i Edukacji w Świętochłowicach. Zebraliśmy w sumie 452,02 zł - bardzo dziękujemy Wszystkim Darczyńcom ♥ ŚKM Harciole ♥ oraz wolontariuszom Elżbieta Karasińska i Rafał Granowski, którzy bezinteresownie poświęcili swój czas w zbiórce dla naszych dzieci.

22.01.2017

Dwa stowarzyszenia motocyklowe MS Śląsk i Ajska Team zorganizowały imprezę promującą sporty motorowe na zamarzniętej tafli stawu Skałka w Świętochłowicach. Wydarzenie to dodatkowo zyskało miano akcji charytatywnej z której dochód zostanie przekazany dla naszego podopiecznego Maćka Mogi. Bardzo dziękujemy w/w stowarzyszeniom za taką możliwość, za dobre serce - pokazaliście że współpraca buduje, że łączenie przyjemnego z pożytecznym jest możliwe ♥ Dziękujemy też jak zawsze naszym wolontariuszom, że są gotowi na akcję w każdą pogodę i bezinteresownie poświęcają swój czas dla potrzebujących.

10.12.2016

Na ByJork w Teatrze ROZBARK w Bytomiu odbyła się zbiórka na rzecz naszego podopiecznego Szymona Szpaka. Zebraliśmy dla Szymka 2237,82 zł ♥ Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom ♥

03.12.2016

Mikołaj w świętochłowickim oddziale Fundacji Pomóc Więcej ♥ Dziękujemy Stowarzyszeniu Górnośląski Skarabeusz za współudział w tym radosnym dla dzieci dniu ♥ Rodzicom za wypieki ♥ Wszystkim Mikołajom, dzięki którym prezenty zawsze są bardzo indywidualne dla każdego dziecka ♥ Wszystkim wolontariuszom Fundacji ♥  GALERIA

01.09.2016

Stworzyliśmy dla swoich małych podopiecznych kompleksowo wyposażoną salę integracji sensorycznej, która działa w Centrum Terapii i Edukacji w Świętochłowicach. Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu „Reklamy Dzieciom 2015” - GALERIA

07.05.2016

Dzień zabawy, ale też przede wszystkim dzień pomocy dla Klaudii Rother - mieszkanki Świętochłowic w walce z nowotworem! Bo można łączyć przyjemne z pożytecznym, co dzisiaj mieszkańcy Świętochłowic i nie tylko w pełni udowodnili - pełen szacunek i podziw dla Wszystkich Zaangażowanych w pomoc ♥ GALERIA

02.04.2016

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w Świętochłowicach. Wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz autyzmu KOKARDKA uczciliśmy ten dzień kameralną konferencją na temat autyzmu oraz spotkaniem rodziców, wymianie doświadczeń i zabawie dla naszych autystycznych dzieci. Więcej TUTAJ

28.03.2016

Wielkie podziękowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Świętochłowicach, Nauczycielom, Dzieciom i Rodzicom, że przyłączyli się do zbiórki żywności oraz innych rzeczy dla naszych podopiecznych ♥ Dziękujemy też bardzo Dominika Raba za dostarczenie nam wszystkiego prosto do oddziału w Świętochłowicach.

21.03.2016

Obecnie w oddziale fundacji prowadzimy grupy wsparcia dla rodziców oraz terapie zajęciowe dla dzieci. A dzięki dotacji UM Świętochłowice ruszyliśmy z terapiami dla Świętochłowickich dzieci niepełnosprawnych. Więcej TUTAJ

19.03.2016

Oficjalne otwarcie naszego Centrum w Świętochłowicach. Bardzo dziękujemy za przybycie Zastępcy Prezydenta Stanisławowi Kormanowi, przedstawicielom Rady Miasta: Grzegorzowi Gniełce, Zbigniewowi Nowakowi i Dorocie Wichurze, Dyr OPSu Danucie Piątek, Pełnomocnikowi ds. Niepełnosprawnych Norbertowi Rózga, Dyr MDK Wojciechowi Przetacznikowi, przedstawicielom Stowarzyszenia Nowoczesny Chorzów: Arturowi i Natalii Żurek oraz Piotrkowi Jarzębak. Ogromnie dziękujemy wolontariuszom z oddziału w Kleczy Dolnej - Ance i Piotrkowi Bartuś, Paulinie Wicher, rodzicom i dzieciom za przybycie oraz wszystkim przyjacielom fundacji. GALERIA

01.01.2016

W oddziale w Świętochłowicach od 1-go stycznia 2016 roku wprowadzone zostały zmiany w porozumieniu o wykonywaniu świadczeń wolontarystycznych. Porozumienia zawarte przed 2016 rokiem są już nieaktualne. Prosimy obecnych wolontariuszy oraz osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami o kontakt pod numerem telefonu 607 712 699 lub 661 159 831 w celu omówienia nowych warunków oraz umówienia się na spotkanie i podpisanie porozumienia.

19.12.2015

Dzięki Dobrym Duszkom udało się zebrać 1080 zł na podstawowe potrzeby dla podopiecznej Lilki ze Świętochłowic ♥ Zakupy były bardzo udane, pełnia zadowolenia :)

06.12.2015

Mikołaj odwiedził naszych podopiecznych w Świętochłowicach ♥

06.11.2015

Dziękujemy firmie Arthmed oraz Stowarzyszeniu Nowoczesny Chorzów, że mogliśmy wspólnie zorganizować w Świętochłowicach szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla rodziców, wolontariuszy i członków Stowarzyszenia Kokardka oraz Fundacji Pomóc Więcej. Dziękujemy!

03.10.2015

Z sukcesem otwarliśmy nasz pierwszy Klub Rodziców Fundacji Pomóc Więcej wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz autyzmu KOKARDKA. Dziękujemy wszystkim przybyłym na otwarcie Klubu Rodziców.

23.05.2015

Na Wall Street Festival w Świętochłowicach 23 maja zebraliśmy z prac wykonanych przez dzieci autystyczne  272,37 zł ! Kwota ta zasili pół na pół nasz Projekt AUTYZM oraz podopieczną szkołę dla dzieci z autyzmem. Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stanowisko!

03.04.2015

2 kwietnia wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz autyzmu KOKARDKA obchodziliśmy Światowy Dzień Autyzmu - więcej TUTAJ

07.03.2015

Na Fashion Inside w Świętochłowicach w ramach zbiórki fundacja zebrała w sumie 634 zł - czyli według wcześniejszych uzgodnień 317 zł zasili konto podopiecznego Dominika Flaczka i 317 zł zasili Projekt AUTYZM. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy nie pozostali obojętni i pomogli w zbiórce!

12.12.2014

Dzisiaj, dzięki hojnemu darczyńcy, zawieźliśmy szkole dla uczniów z autyzmem w Katowicach potrzebne produkty do terapii, higieniczne itp. Bardzo dziękujemy w imieniu szkoły!

17.10.2014

Kolejna zbiórka dla uczniów z autyzmem z ZSS Nr 8 w Katowicach zakończona sukcesem, dzieci już korzystają z pomocy naukowych.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili!

11.09.2014

Z całego serca dziękujemy Moto-Łaje za przekazanie łóżeczek dla naszych podopiecznych ze Świętochłowic. Na razie dziękujemy w imieniu Emilki, Nikolki i ich kochającej mamy :))
Podziękowania należą się także Karolinie Pawłowskiej i Barbarze Wójcik za sprawny transport DZIĘKUJEMY!!!

20.07.2014

Odwiedziliśmy jedną z rodzin ze Świętochłowic, która poprosiła nas o pomoc !!! Pierwsze wrażenie i zaraz wspaniała niespodzianka, Nikolka przykleiła się do reklamówek z żywnością jakby to było dla niej najważniejsze. Pisząc o tej sytuacji, tak sobie myślimy, że to dziecko powinno się cieszyć z zabawek, tak jak jego rówieśnicy, a dla niej są ważniejsze priorytety, takie jak żywność. Kochamy takie sytuacje, wtedy zaczynamy rozumieć, że warto pomagać. Bo każdy uśmiech dziecka w podzięce, to więcej niż 1000 słów :)) Pierwszą akcję skierowaną dla tej rodziny uważamy za udaną. To wszystko dzięki wam !!! Byle tak dalej !!!

09.06.2014

Bardzo dziękujemy szkole z Irlandii Little Angels Special School, która przesłała nam prace uczniów autystycznych na cele charytatywne dla dzieci autystycznych. Wspaniały gest! Ale nie jednorazowy, szkoła ta będzie naszym stałym partnerem.
Prace będą wystawiane na różnych kiermaszach w których będziemy brać udział, dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoce naukowe dla dzieci autystycznych z ZSS nr 8 w Katowicach.

24.05.2014

Wall Street Festival w Świętochłowicach  - Plenerowy Kiermasz Rękodzieła. Fundacja Pomóc Więcej zaprezentowała prace uczniów autystycznych oraz osób które są całym sercem z nami i wykonały prace na rzecz pomocy dzieciom autystycznym. Cały dochód z kiermaszu został przeznaczony na pomoce naukowe dla dzieci autystycznych z ZSS nr 8 w Katowicach. Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili.

16.04.2014

Dzisiaj 16-go kwietnia, Joanna Niezgoda miała przyjemność uczestniczyć w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy i Umiejętności dla Uczniów z Autyzmem "ZŁOTA SYNAPSA" jako przedstawiciel fundacji Pomóc Więcej, która była sponsorem nagród w tym konkursie. Dostąpiła zaszczytu pełnienia funkcji jurora :) Zgłosili się uczniowie z Chorzowa, Czerwionki, Gliwic, Czeladzi i Katowic. Każdy zaprezentował swoje umiejętności. Pierwsze miejsce zajął uczeń z Katowic, ale każde miejsce było nagrodzone. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zakupie nagród, dzięki którym dzieci miały przyjemność brać udział w tym konkursie.

22.02.2014

Chcielibyśmy podziękować osobom , które zaangażowały się w koncert na rzecz Marcina Bienioska i Kiermasz na rzecz dzieciaków z ZSS nr 8 oddział z autyzmem . Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i pomoc w organizacji. Serdecznie Dziękujemy : Prezydentowi Miasta Świętochłowic Dawidowi Kostempskiemu, Dyrektorowi CKŚ Justynie Kramorz, Z-cy Dyretora Mirosławowi Badurze. Wykonawcom za przyjazd i wspaniałą zabawę, która bez nich by się nie odbyła – Marcin Kindla, Damian Ukeje, Marcin Spenner, Kamila, Biały. Wolontariuszom za wspaniały wkład w akcję – Patrykowi, Michałowi, Łukaszowi, Joannie, Kasi, Tomkowi, Karolinie, Kamilowi . Podziękowanie dla przedstawicieli Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Katowicach, Stowarzyszeniu Emaus, Przedszkolakom „ Małe Smerfy ” oraz osobom prywatnym za przygotowanie prac do kiermaszu oraz prezentację czasopisma Winda przez Pana Andrzeja Kowalika. Dziękujemy Sponsorom – ZGIP, Silesia Business&life oraz Radzie Nadzorczej Fundacji. Wielkie podziękowania dla publiczności i naszych przyjaciół.

15.10.2013

Serdecznie dziękujemy za wielkie serce naszemu koledze Marcinowi Kindla za pomoc dla jednego z naszych podopiecznych - Marcinowi Bienioskowi w zaopatrzenie go w środki żywności oraz opatrunki!!!

22.06.2013

Festiwal organizacji pozarządowych w Parku Sieleckim w Sosnowcu.

17.06.2013

Przedszkolaki z Wadowic nie przestają nas zadziwiać w pomocy :)) Dziękujemy!!!

07.02.2013

Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystości obchodów 25-lecia założenia klas dla dzieci z autyzmem i upośledzeniem umysłowym przy Zespole Szkół Specjalnych nr 8 w Katowicach. Dzięki hojnym sponsorom mogliśmy współfinansować to ważne dla dzieci, ich rodziców i pedagogów święto.

20.12.2012

W podzięce za pomoc otrzymaliśmy dla fundacji wspaniałe upominki od dzieciaków z Zespołu Szkół Specjalnych Nr 8 w Katowicach.
Polecam spojrzeć jakie cuda tworzą :)) Mamy już na własność te wspaniałe dzieła!!!

19.12.2012

Udało się stworzyć prezenty dla szesnaściorga dzieciaków z oddziału autystycznego w ZSS nr 8 w Katowicach :)) mamy nadzieje, że na ich twarzach zagości co najmniej malutki uśmieszek radości!!!